Контакт-центр (0612) 808 104, (067) 00 76 104
 
Контакт-центр (0612) 808 104, (067) 00 76 104
18.05.2019 / 12:52
Історія компанії
Центральні ворота в'їзду на виробничу базу газового господарства, 1968 рік Центральні ворота в'їзду на виробничу базу газового господарства, 1968 рік ФОТО: ПАТ "Запоріжгаз"

Початок газифікації м. Запоріжжя співпало з піком розвитку металургійної галузі, тому спочатку управління “Запоріжгаз” було створено на базі газового цеху “Запоріжсталь”. З квітня 1959р. Управління стало функціонувати самостійно. У складі першого колективу газовиків було всього 35 чоловіків - організаторів і ентузіастів своєї справи. А вже через рік управління стало функціонувати самостійно. Перший блакитний вогник, що спалахнув в квартирах запорізьких металургів, став відправною точкою газифікації одного з найбільших індустріальних міст в області.

Сьогодні діяльність АТ "Запоріжгаз" займає особливе місце в житті запоріжців: завдяки підприємству в квартирах, будинках жителів одного з найбільших промислових регіонів України, в організації бюджетної сфери Запорізької області надходить природний газ, який дає тепло в будинках.
Одним з найголовніших головних завдань у своїй діяльності, що ставить перед собою АТ «Запоріжгаз» - збереження працездатності державних газотранспортних систем, підвищення технічного обслуговування систем газифікованих об'єктів, збільшення кількості та якості послуг, які надаються населенню, газифікація житлових будинків, будівництво газопроводів, монтаж, встановлення газових лічильників.

60 років поспіль газифікацією й газозабезпеченням міста Запоріжжя та області займається АТ „Запоріжгаз”. За цей період декілька разів змінювалась назва і структура підприємства, територія обслуговування, але незмінною залишається функція: газифікація та газопостачання  району обслуговування.

В травні 2019 року Публічне акціонерне товариство змінило тип і найменування підприємства на Акціонерне товариство "Оператор газорозподільних систем "Запоріжгаз".