Контакт-центр (0612) 808 104, (067) 00 76 104
 
Контакт-центр (0612) 808 104, (067) 00 76 104

Новини

20.03.2023 / 10:37

Як працюють колективи підприємств критичної інфраструктури? Відповідь однозначна-багато, напружено і цілодобово

Диспетчерська Запоріжгазу авдяки програмним комплексам Scada та RGC ADS, виявила стрімке падіння тиску газу на одній з ділянок газопроводу.

На місце одразу виїхала машина аварійно-диспетчерської служби. Виявилося, що ракета рашистів влучила у підземний газопровід високого тиску 720 мм, була велика пожежа.

Потім технічні служби за допомогою іншого програмного комплексу RGC GIS визначили новий маршрут подачі газу на об’єкти промислової інфраструктури.

Всього за дві години газопостачання було відновлено завдяки перепідключенню мережі через інший ввід.

В цей самий час одна частина бригад одразу розпочала ремонтні роботи, інша готувала матеріали та трубу, яку потрібно було монтувати замість пошкодженої ділянки газопроводу. Працювали майже всю ніч, щоб зранку розпочати заміну ділянки газопроводу. Проклали 8 метрів нового газогону. Завдяки злагодженій роботі команди АТ «Запоріжгаз» та наявному аварійному запасу на підприємстві, таку складну роботу вдалося завершити за один день. Останні 5 років АТ «Запоріжгаз» взяв курс на діджіталізацію робочих процесів. Запроваджено власні програмні продукти RGC АДС, RGC GIS, RGC Metering, billing та інші. Вони дозволяють постійно "відстежувати пульс газових мереж", якісно планувати розвиток та модернізацію і швидко виявляти місця пошкоджень газопроводів після обстрілів.

 

Джерело: